Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Tekin Usta ve Kokoreç
Tekin Usta ve Kokoreç
21.09.2020 00:00:00

Tekin Usta  kokoreç  1999 senesinden bu yana var olan  ve damak tadınıza katkı sunan bir kokoreç restoranıdır. 

Paket Servis İle Başladık

Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi, Florya Sefaköy Cennet Havaalanı  civarına paket servisle hizmete başlayan Tekin Usta,  gelişimi hedefleyen önemli bir hizmet çabası içerisindedir. Hem verilen tattaki artış hem de genel politikaların avantaj sağlaması için kokoreççi Tekin Usta her daim çalışmalarını sürdürmektedir. Paket  servis ile bütünleşen hizmetlerimiz bugün online yemek sitelerinde ve internetten siparişte üstün performansla devam etmektedir. Kurumsal bir yapı bünyesinde her daim en iyi sonuçları vermeyi amaçlamaktayız.

Uygulamalardan Sipariş Avantajı

Tekin Usta, siparişlerinin büyük bölümünde uygulamalardan hizmet vermektedir. Şu an için salgının da etkileriyle artan online yemek siparişleri çalışma sistemimizi yoğunlaştırmış ve gelişim açısından ilerleme de sağlanmaya başlamıştır.  Ios ve Androıd işletim sistemi olan akıllı telefonlarınızdaki  yemek siparişlerinize kurumsal düzeyde yanıt vermekteyiz. Online paket talepleriniz elbette kokoreçle sınırlı kalmayacaktır. Döner, tavuk dürüm, midye dolma gibi çok sayıda yemek çeşidinden  siparişler verebilirsiniz. Kokoreççi Tekin Usta sizin aldığınız hizmetten baştan sona memnun kalmanıza odaklanmakta ve bu doğrultuda çalışmalar sürdürmektedir. Bu mesleği severek yapan Tekin Usta en keyifli zamanlarınızda damak tadınıza katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Neden Kokoreç Yemeli?

Kokoreçte çok yoğun baharat ve temizlenmiş et bölümleri vardır. Besin değeri ve içerisindeki yağlar nedeniyle bu az kalorili protein kaynağını ekmekle ya da ekmeksiz tüketebilirsiniz. Kokoreci elbette tüketmeniz için bir şart yoktur çünkü herkesin kendi yeme içme zevki farklı olabilir. Tekin Usta,  kokoreç konusunda güvenle sipariş vereceğiniz bir hizmet sunar.  Kokorecin hazırlanışı ve pişirme yöntemleri açısından gereken tüm ayrıntılara önem vermekteyiz. Kokoreçteki baharatlar bağışıklık sistemini güçlendirici etkiler yapar.  Direncinizin artması ve bağırsak sistemindeki  bazı bakterilere karşı daha iyi şekilde savaş açılması da bu artıları sağlamaktadır.

Tekin Usta Kokoreç Fiyatları

Her müşteriden gelen talepler farklıdır. Ancak genel kokoreç fiyatları bütçe dostudur. Online alışverişlerinizde paket olarak bir üründen alırken avantajınız büyük olur. Çünkü yanına tatlı, içecek, alabilirsiniz.

Diğer İçerikler