Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Sefaköy Yemek Siparişi Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
Sefaköy Yemek Siparişi Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Sefaköy Yemek Siparişi İçin: Meşhur Kokoreççi Tekin Usta

Tekin Usta, 1999 yılından bu yana Küçükçekmece semtinde hizmet vermektedir. Yaygın paket servisi hizmeti ile İstanbul’un pek çok semtine hizmet veriyor. Kokoreçleri ile nam salan Tekin Usta, halka, sade, İzmir usulü kokoreç de yapmakta. Semt olarak Sefaköy yemek siparişi ve diğer semtlerdeki siparişlerinizi en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz.

İzmir usulü kokoreçimizi, ince kıyım olarak hazırlıyoruz. Domates ve baharatlardan oluşan Tekin Ustamızın o karışımı ile harmanlanan ince kıyım kokoreç eşsiz bir lezzete ulaşıyor. Sos, baharat ve domates konusunda seçici olanlar için ise sade kokoreçimizi öneriyoruz. Halka halka dilimlenen kokoreçle, porsiyon keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Lezzetli Dürümlerin Durağı: Tekin Usta

Pratik ve lezzetli oluşu ile dürümler yemek konusunda vazgeçilmezlerinden biri. Türk mutfağının en meşhur yemeklerinden olan dürümün namı Türkiye’den çıkmış yurtdışına bile ulaşmıştır. Tekin Usta yılların verdiği tecrübe ile en lezzetli dürümleri yapmaktadır. Uzun yıllardır birlikte çalıştığı et tedarikçileri ile etin en güzel yerinden Adana, Urfa ve şiş dürümler yapıyor. İyi etle birlikte kullandığı diğer malzemeler de halden özel olarak alınıyor. Mangal ateşi ile buluşan kaliteli malzemelerle eşsiz bir lezzet şöleni ortaya çıkıyor. Tavuk dürüm ve şiş dürümlerin ardından sunduğu tatlıları ile adeta ziyafet yaşatıyor.

Menümüzden bulabileceğiniz dürümler, köfteler, kokoreç ve diğer tatlılar ilk siparişinizi özel olarak %10 indirimle alabilirsiniz. Izgara menümüzde ise; Ali Nazik, Adana porsiyon, kanat porsiyon ve karışık kebaplarımızı bulabilirsiniz. Özellikle Ali Nazik, Tekin Ustamızın en çok tercih edilen yemeklerinden biri. Tavuk dönerlerimizde ise; Hatay usulü, tombik ve tam ekmek, zurna dürüm ve kaşarlı zurna dürümü deneyebilirsiniz. Hatay usulü özel sosumuzla hazırlanan dürümümüz, bol soslu döner sevenlerin ilk tercihi. Dürümün o eşsiz lezzetini sonuna kadar çıkartmak isteyenler için de daha uzun zurna dürümümüzü öneriyoruz. Kaşarla mükemmel bir uyum yakalayan kaşarlı zurna dürümü yine pek çok müşterimizin favorisi.

Sefaköy yemek siparişi ve bunun yanında İstanbul’da pek çok semte paket servisi yapmaktayız. Online siparişin günümüzdeki önemini bildiğimiz için hem iOS hem de Android için uygulama geliştirdik. Web sitemizin yanında Tekin Usta uygulamamızdan da sipariş verebilir yine %10 indirim kazanabilirsiniz.

Diğer İçerikler