Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Küçükçekmece Dürüm siparişlerinizi 1999’dan Bu Yana Değişilmez Adresi
Küçükçekmece Dürüm siparişlerinizi 1999’dan Bu Yana Değişilmez Adresi
26.01.2019 00:00:00

Küçükçekmece Dürüm

İncecik lavaş ekmeğine sarılan kebab, tavuk döner ve tantuni hepimizin sevdiği, Türk mutfak kültürünün baştacı, günün her saati kaçamaklarımızın ilk adresi… Dürüm her ne kadar yapımı pratik gözükse de usta ellerde sizleri bambaşka lezzet duraklarına seyahat ettirecek bir yemek. İnce ince dilimlenmiş yumuşak bonfile eti, ustalarımızın hazırladığı o mükemmel uyumu yakalamış soslarıyla lezzeti bir üst seviyeye taşıyoruz.

Adana, Urfa ve Tavukta Lezzet: Küçükçekmece Dürüm

Her ne kadar başka mutfakların yemeklerini denesek de, yurt dışı gezilerimizin dönüşü hemen köşedeki o dürümcüde soluğu alıyoruz. Yılların deneyimi ile harmanlanmış özel sosu ve etin yumuşak bonfile kısmı özel soslarla marine edilerek ile eşsiz bir lezzet yakalanıyor.

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kasaplardan aldığımız eti, kömür ateşiyle ızgarada pişiyoruz. Yeşillik ve özel soslarla karıştırarak dürümü hazır hale getiriyoruz. Etin yağı ile lavaşı ızgarada hazırladıktan sonra sunuma hazır hale getiriyoruz. İnce lavaşın etin yağı ile hazırlanması damakta mükemmel bir uyum yakalıyor.

Özel besi etinin yanında kullanılan yeşillik dürümün olmazsa olmazlarından. Taze yeşillik ve soğanla dürümün buluşması lezzeti daha da arttırıyor. Dürümle birlikte acılı ezme ve haydari gibi yoğurt bazlı mezeler dürüme eşlik eder.

Lezzeti Geciktirmeyen Hızlı Ulaşım

Çoğu zaman soğuk gelen dürümler ve diğer siparişlerimiz sinir bozucu olabiliyor. Küçükçekmece dürüm siparişleri için en hızlı hizmet sunan dürümcülerden biri olan Tekin Usta, mükemmel lezzetinin yanında hızlı bir sipariş hizmeti de sunuyor. Sıcak sıcak dürümün yanında eşlik eden mezelerle kaçamakların ilk adresi Küçükçekmece dürüm; Tekin Usta.

Bölge bölge konumlandırdığımız paket servislerimizle siparişinizi size en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyoruz. Yakında bulunan küçükçekmece dürüm kolay bir şekilde ulaşmayı hedefliyorsanız techiniz listenizin başında Tekin Usta Küçükçekmece dürüm yer alabilir. 

Ödeme Şekilleri

Neredeyse herkesin artık bir kredi kartı ve pratik ödeme şekli ile ilk tercihlerimizden birisi. Siparişlerinizi nakit ve tüm kredi kartlarını kullanarak ödeyebilirsiniz. Bunun yanında çokça kullanılan sodexo ve ticket sistemleri ile de ödeyebilirsiniz. Dürüm lezzetini doyasıya yaşamak için Küçükçekmece Dürüm: Tekin Usta.

Diğer İçerikler