Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Kaşarlı Tavuk Dürüm Nasıl Yapılır?
Kaşarlı Tavuk Dürüm Nasıl Yapılır?
16.09.2020 00:00:00

Kaşar eklemesi ile bambaşka bir lezzet olan kaşarlı tavuk dürüm nasıl yapılır? işte sizler için yanıtı…

Elbette kaşarlı tavuk dürüm nasıl yapılır sorusunun yanıtı sonrasında, yapım için malzemeleri tek tek temin etmeniz gerekiyor. Bunun için sunulacak olan malzemeler, tavuk dürüm için gerekli olan her malzemedir. Sizin kişisel şekilde hareket ederek, baharat ya da malzeme konusunda seçici davranmanız söz konusu olabilir.

Kaşarlı Tavuk Dürüm Tarifi

Tavuk dürüm için tavuk malzemeleri, pişirme işleminin en iyi şekilde gerçekleşmesi şeklinde gereken yapılır. Dilerseniz tavuk dürümü hazır bir şekilde de temin edebilirsiniz. Bunun dışında direkt olarak tavuk dürüm için sunulacak olan kaşar ya da domates, marul gibi malzemeler de olmalıdır. Sizin içeriğinde ne istediğinize göre değişecektir.

Lavaş içine tavuk dürüm, kaşar ve diğer malzemeler konur.

Elbette lavaş içinde tüm malzemelerin birleştirilmesi gerekiyor. Bunun yapılması durumunda hem tadına doyamayacağınız şekilde bir tarif hazırlamış olacak hem de lezzetine doyamayacaksınız. Bakıldığında kaşarlı tavuk dürüm tarifi tam anlamıyla tavuk dürümün içine rendelenmiş olan kaşarın da serpiştirilmesi ile yeniden ısıtılmasıyla son aşama tamamlanacaktır.

Rendelenmiş kaşar ilave edilerek, dürüm yeniden ısıtılır…

Kaşarın erimesi için son hamle eklemenin ardından yeniden ısınmanın sağlanmasıdır. Bu şeklide hem sıcak bir şekilde servise hazır olacak hem de tavuğun içinde kaşarın da karışması ile benzersiz bir lezzet olacak. Diğer malzemeler konusunda özgür davranabilirsiniz.

Kaşarlı Tavuk Dürüm Siparişi

Tadını merak ettiğiniz bu lezzeti en iyi şeklide yemek için sipariş verebilirsiniz. Tekin Usta bu alanda size bir lezzet şöleni yaratıyor. Hem yemek istediğiniz hem de tadarak bambaşka bir lezzeti denemek mümkün. Anında sipariş işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanabilir. Bunu bilerek, siz de anında sipariş işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Kaşarlı tavuk dürüm siparişi ve diğer merak ettikleriniz için iletişime de geçebilirsiniz. En uygun ödemeler ile hizmet alacaksınız. Memnun kalacağınız ödemeler, uygun olan fiyatlar ve çok daha fazlası için anında hizmet alabilirsiniz. İndirimli ödemeler ile bu alanda sunulan hizmetten faydalanabili

Diğer İçerikler