Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
İstanbulun En İyi Kokoreçcisi
İstanbulun En İyi Kokoreçcisi
21.09.2020 00:00:00

İstanbulun en iyi kokoreçcisi  arayışınıza Tekin Usta Kokoreç olarak kurumsal ve güvenli ortamda yanıt veriyoruz.

Kokoreç için Doğru Adres

Kokoreç yemeyi sevenler ve denemek isteyenler için Tekin Usta doğru adrestir. Ferah bir ortamda size yemek istediğiniz kokoreç çeşitlerini tadı damakta kalacak şekilde bizden talep edebilirsiniz. Kokoreçlerimiz özenli yerlerden alınarak ve doğru teknikler kullanılarak hazırlanmaktadır. Talep ettiğiniz porsiyonlar hazırlanırken alt yapı açısından büyük bir titizlikle  çalışıyoruz. Kokoreç hazırlayan ekibimiz beklentinizi karşılayan bir çözüm sunar. Kokoreçlerde temel malzemeleri temin ettiğimiz ve temizletilen alan konusunda son derece hassas davranmaktayız. Bu yiyeceğin gelişigüzel bir işlem barındırmaması konusunda hassasiyetlerimiz bulunmaktadır.

Kokoreç Çeşitleri Neler?

Kokoreç genellikle baharatlı ve acılı yenir.  Sizlere kokoreç sunumu  yapılırken öncelikle hangi tür  bir üründen sipariş alacağınız önem kazanır.   Kokoreç alacaklar için seçeneklerimiz; tam ekmek, İzmir usulü çeyrek, yarım- çeyrek ekmek, üç çeyrek, gibi çeşitlerle bulunabilir. Tekin Usta İstanbulda en iyi kokoreççi  bünyesinde sadece kokoreç yemek zorunda da değilsiniz. Bunun yanında çok sayıda alternatifimiz vardır. Kendi damak tadınıza hangi yemek türü uygunsa buna göre yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Patlıcanlı, domatesli kebaplar, Adana kebap, Urfa kebap sıkça tercih edilen seçeneklerimizdendir. Bazı müşterilerimiz köfte bazıları ciğer sever; bazıları da kanat, tavuk beyti sarma yemeklerimizden sipariş vermektedir.

Kokoreç Yerken Keyifli zaman geçirin

Farklı baharatlar ve tatları sevenler için keyifli şekilde yemek yiyeceğiniz dezenfekte edilmiş ve güzel bir ortam sunuyoruz. Bahçe alanımızı kullanabilir, açık havada yemeklerden tadabilirsiniz. Salgın her ortamı etkilediği için, restoranımızda hijyen koşullarına ek önem vermekteyiz. Düzenli olarak dezenfekte edilen alanlarımızda mesafeli oturma alanları yerleştirilmektedir. Restoranımıza ne zaman gelirseniz gelin her zaman en iyi şekilde karşılamayı istiyoruz. Sizlerin iyi şekilde zaman geçirmesi bizim açımızdan son derece önemlidir.

Online Sipariş  Kokoreç

İstanbul kokoreççi arayan ve online sipariş vermek isteyenler için sipariş hattımızı kullanabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden ya da internetten siparişlerinizi verebilirsiniz. Yemek istediğiniz yiyeceklerde açıklamaları okumanız ve paket içeriklerdeki malzemeleri seçerek ilerlemelisiniz. Bütçe açısından uygun yemeklerle her zaman ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Diğer İçerikler