Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
İstanbul da En İyi Midyeci
İstanbul da En İyi Midyeci
21.09.2020 00:00:00

İstanbul’da en iyi midyeci   arayanlar için kurumsal düzlemde midye platformu sunuyoruz. Tadı birbirinden güzel midye dolmalar için siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Tekin Usta Midye Dolma

Midye dolmalar çok faydalı yiyeceklerdir. Tekin Usta’da midye dolmalardan dilediğiniz paketle servis sipariş edebilirsiniz. Örneğin 10  tane yeter diyenler  için onlu paketlerimizden sepete ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Limonlu midye dolmalar, özenle paketlenir ve size hızlı teslimatla sipariş edilir. Midye dolmalar taneyle adetli olarak satılmaktadır. Kişi sayısına ve tüketim miktarına göre siparişlerinizi verebilirsiniz. Misafir ikramı olarak tüketilecek midyeler varsa kişi başı tüketim miktarı belirlenir ve buna göre bir talep gönderilir.

Midye Dolma Hızlı Paket

Hazırlanan midye dolmalar ustalarımız tarafından hızlı şekilde hazırlanmakta ve iç kısımları oluşturulmuş halde paketlenmektedir. Midye dolmaların hazırlanışı özenli baharatlar ve çeşitli  pirinç sosuyla daha da güzel tatlı hale gelmektedir. Midye dolma paketleri  içerisinden seçiminizi yaparken online uygulamamızı indirebilir ve buradan siparişlerinizi verebilirsiniz.  Uygulamayı indirmek için   internet bağlantısı olan telefonunuzda uygulama bölümünden Tekin Usta yazarak işlemleri sürdürebilirsiniz. Telefonla doğrudan arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz.

Midye Dolma Geleneği

Tekin Usta Kokoreççi olarak Osmanlı’dan beri geleneklere yerleşmiş olan midye dolmaları size uygun ortamlarda servis etmekteyiz. Hazırlık  ortamımız steril bir alandır ve midye aldığımız yerler güvenli gıda yasalarına uygun biçimde hazırlanmaktadır. Midyelerin çıkarıldığı alanlar konusunda gereken hassasiyete sahip bir firma olarak İstanbul’da 1999  senesinden beri hizmet sunuyoruz.

Midye Dolma Fiyatları

Tekin Usta’da güvenli ortamda uygun midye dolma fiyatları ile sevdiğiniz yiyecekleri tüketebilirsiniz. Midye dolmaların tek fiyatı şu an için 1,5 TL olarak satışa sunulmaktadır.  Bu fiyatı paket içindeki sayıya göre katlayarak hesaplayabilirsiniz. Hesaplamalarda tüketeceğiniz kadar ürünü almanız  tavsiye edilir.

Tekin Usta’da Başka Neler Var?

Tekin Usta’da kokoreç, ızgara, kebap, köfte, tavuk kanat, dürüm çeşitleri gibi geniş bir yelpazede ürün bulabilirsiniz. İlk hizmetlerimiz kokoreç üzerine kurulu olduğu için  bu alanda iddialıyız ve İstanbul’da en iyi olmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Firmamızdan paket sipariş avantajlarını kullanabilir ve tatlı içecek talep edebilirsiniz.

Diğer İçerikler