Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Eyüp Kokoreççi Tekin Usta
Eyüp Kokoreççi Tekin Usta
29.09.2020 00:00:00

1999 yılından beri hizmet veren Eyüp Kokoreççi Tekin Usta, online sipariş hattı ile dilediğiniz her an sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kokoreç denildiğinde akla ilk gelen lezzetlerden olan Eyüp Kokoreççi Tekin Usta, özellikle online sipariş üzerine kendini geliştirmektedir. Firma olarak online sipariş ile birlikte akıllı telefonlar için uygulamalarımız ile hizmetimiz bulunmaktadır. Kokoreç gibi geleneksel lezzetleri sunduğumuz firmamızda alanında uzman personellerimiz ile damaklar hafızalarında yer etmekteyiz.

Kokoreç ülkemizin en sevilen ve sürekli tüketilen lezzetlerinin başında gelmektedir. Kokoreççi Tekin Usta olarak güvenilir ve lezzetli ürünlerimiz ile online sipariş hattımız ile dilediğiniz anda ayağınıza kadar getiriyoruz.

Midye Dolmada Marka

Kokoreç gibi ülkemizin geleneksel lezzetlerinden olan midye dolma da geniş ürün yelpazemizin içerisinde bulunmaktadır. En iyi midye nerede yenir sorusunun cevabı olarak 20 yılı aşkın bir şekilde hizmet vermekteyiz. Temiz ve güvenilir lezzetin adresi olarak hizmet vermeye devam eden firmamız ile doyumsuz anlar yaşayacaksınız.

Midye ve kokoreç haricinde ızgara ve döner çeşitleri ile de menümüzü geniş ve lezzetli tutmaktayız. Standartlara uygun olarak üretilen ürünlerimiz ile online sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren firmamız, akıllı telefonlarda bulunan uygulamaları ile hizmet vermektedir. Bu alanda online hizmet veren nadir firma olmayı fırsatçılık yerine, müşterilerine güven vermek olarak görmekteyiz.

Online alanda verilen siparişler için her geçen gün kendini daha fazla geliştiren firmaların başında gelmekteyiz. Özellikle online sipariş ve akıllı telefonlarda bulunan uygulamalardaki kampanyalar ile müşterilerimize ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Temiz ve Güvenilir Hizmet

Temiz ve güvenilir hizmet ile müşterilerimizin damaklarında kalıcı olmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda online sipariş ağımız ile dilediği anda lezzetlerimizi ulaşılabilir yapmaktayız. Tüm bu çalışmaların sebebi, müşterilerimizin kalbinde ve midesinde yer tutabilmektir.

Kaliteli ürünleri ve güler yüzlü hizmetimiz ile online hattımızdan dilediğiniz anda sipariş verebilir ve lezzetimizi yaşayabilirsiniz. En lezzetli kokoreç nerede yenir sorusunun cevabı olarak 20 yılı aşkındır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti çerçevesinde her geçen gün daha iyi olmaya çalışmaktadır.

Diğer İçerikler