Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Dönerci Tekin Usta’da  Dünyayı Fetheden Lezzet: TAVUK DÖNER
Dönerci Tekin Usta’da Dünyayı Fetheden Lezzet: TAVUK DÖNER
11.03.2019 00:00:00

Size “Yurt dışında en çok tercih edilen Türk lezzeti hangisidir?” diye sorsak eminiz birçoğunuzun bu soruya cevabı ‘döner’ olacaktır. Sınırları ülkemizi aşan ve İngiltere, Almanya, Belçika, Fransa, İtalya gibi pek çok Avrupa ülkesinin de yakından tattığı Türk Mutfağı’nın en meşhur lezzetlerinden biri olan tavuk döner, Dönerci Tekin Usta’nın da menüsünde en çok tercih edilen lezzetlerin başında geliyor.

Türk yemek kültüründe 2 bin 500 yıllık bir geçmişe sahip olan döner için Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde “Öyle hoş, yumuşak ve taze ki, yeryüzünde böylesi başka kebap yoktur” diye yazarak dönerin hakkını yüzyıllar öncesinden teslim ediyor. Günümüzde hala Türk Mutfağı’nda önemli bir yer tutan döner, lezzet müdavimlerinin “damak tadı” listesindeki istikrarını üst sıralarda sürdürmeye devam ediyor. 7’den 70’e herkes tarafından sevilen dönerde en çok ‘tavuk döner’ tercih edilirken, yanında en çok sipariş edilen içecek ise ayran oluyor. Yemekten sonra ise tatlıların kralı ‘künefe’ en çok tercih edilen tatlı olarak listede ki yerini sağlamlaştırıyor.

 

Milli Yemeğimiz Tavuk Döner’de Lezzet Çeşitleri

Tombik Tavuk DönerDöner tutkunlarını damak zevkine yakışır lezzetlerle buluşturan Dönerci Tekin Usta, porsiyon, pilav üstü ve dürüm şeklinde servis edilen tavuk dönerde yenilikçi lezzetleri ve menü kampanyalarıyla herkesin favorisi olmaya aday. Güvenilir ve doğal ürünleriyle, mevsimine uygun garnitür ve malzemeleriyle müşterilerine en iyisini, en taze şekilde sunan Dönerci Tekin Usta’nın nefis tavuk döner menüsüne bir göz gezdirmeye ne dersiniz? Kaşarlı Tavuk Dürüm, Pide Tavuk Döner, Pilav Üstü Tavuk Döner, Tam Ekmek Tavuk Döner, Hatay Usulü Tavuk Döner, Tombik Tavuk Döner, Üç Çeyrek Tavuk Döner, Yarım Tavuk Döner, Porsiyon Tavuk Döner, Zurna Dürüm, Zurna Dürüm Kaşarlı ve Döner Dürüm. Hepsi birbirinden lezzetli bu cazip menü Tavuk Dönerci Tekin Usta’nın öne çıkan lezzetlerinden yalnızca bazıları…

Tavuk Dönerci Tekin Usta’nın özel spesiyallerinden; turşu, domates, patates ve özel sos, ekstra soğan ve kıvırcık iç malzemeleriyle hazırlanan “Hatay Usulü Tavuk Döner” ile çift lavaş, kaşar, domates, patates, turşu ve özel sos ile harmanlanan “Zurna Kaşarlı Dürüm Döner” müşterilerin en çok tercih ettiği lezzetlerin başında geliyor. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla her porsiyonda değişmeyen tatlar sunan bu özel lezzetleri mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. İddia ediyoruz bu lezzetlerin ve Dönerci Tekin Usta’nın müdavimi olacaksınız.

Tavuk Dürüm Döner

Türk Mutfağı Severleri Mutlu Edecek Lezzetlerle
Gece Gece Acıkanlar İçin Tavuk Döner

Dönerci Tekin Usta, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Tavuk Döneri çok geniş bir alandaki döner tutkunlarına ulaştırıyor. Küçükçekmece Dönercisi, Florya Dönercisi, Halkalı Dönercisi, Yeşilköy Dönercisi ve Yeşilyurt Dönercisi olarak hizmet alanını genişleten ve müşterilerine her türlü sipariş verme kolaylığı sağlayan Tavuk Dönerci Tekin Usta’ya www.tekinusta.com web sitesi adresinden veya 0212 580 01 44 no’lu telefonla sipariş hattından kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Gece yarısından sonra sabah saat 04.00’e kadar motor kurye ekibi ile kesintisiz hizmet veren Dönerci Tekin Usta’ya online sipariş sitesi ve online tavuk döner sipariş mobil uygulamasıyla ulaşarak afiyetle ve güvenle bu lezzetleri yiyebilirsiniz.

Diğer İçerikler