Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta
Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta
1.10.2020 00:00:00

Kokoreç yemek istediğinizde pek çok yerden bunu tedarik edebilirsiniz. Ancak hiçbiri Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta’da yiyeceğiniz türde ve lezzette olmayacaktır.

 

Çekmeköy’ün En Ünlü Kokoreççisi

En iyi kokoreççilerin hemfikir olduğu konu kokoreçin, yapımı itibariyle üzerinde titizlikle durulması gereken bir yiyecek olduğudur. Uygun koşullarda ve doğru tekniklerle hazırlandığında oldukça sağlıklı olan kokoreç her ne kadar bir sokak lezzeti olarak karşımıza çıksa da biz Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta olarak alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazırız. Yıllardır bu işi yapabiliyor olmamızın altında yatan en büyük sebep, tüketicilerimizin damak tadına uygun hareket etmemizden geçiyor. Her damağa hitap eden ürünlerimizle kokoreç sevmeyen insanlara dahi kokoreci sevdirmeye hazırız. Bu konuda niçin bu kadar iddialı olduğumuzu kokorecimizi bir kez denediğinizde anlayacaksınız.

Çekmeköy’ün en ünlü kokoreççisi olarak siz tüketicilerimize değer veriyoruz. Buradan hareketle hem hijyen koşullarına dikkat ediyoruz hem de bol malzeme kullanarak daha önce tatmadığınız bir lezzetle sizi tanıştırmak istiyoruz. Üstelik tüm bunları en uygun fiyata sağladığımızı da belirtmek isteriz. Kokoreç denilince akla Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta geliyor. Peki sadece kokoreç hizmeti mi sağlıyoruz? Elbette hayır.

 

Kokoreççi Tekin Usta’da Midye ve Döner de Var

Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta olarak kokoreçte ne kadar iddialı isek, döner ve midye dolmada da bir o kadar iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Biliyorsunuz ki midye konusunda neredeyse her köşe başında bir midyeci ile karşılaşabilirsiniz fakat daha çok tercih edilenler bunlar değildir. Gerçek midye severler bilirler ki midyenin taze olması, içeriğinin güzel hazırlanması ve yediğinizde ağzınıza pirincin değil midyenin tadının gelmesi gerekmektedir. Biz de buradan hareketle midyelerimizi hazırlarken pirinçten ziyade midye kullanmaya özen gösteriyoruz.

Midyelerimizden bir tane yediğinizde yeniden yemek isteyeceksiniz ve kuvvetle muhtemeldir ki yediğiniz midyelerin sayısını unutacaksınız. Tabi ki kokoreçte olduğu gibi midye dolmada da evlere servisimiz bulunmaktadır. Her köşe başında bir midyeci olduğu gibi bir dönerci olduğunu da görmekteyiz. Dönercilerde maalesef kullanılan etin içeriğini çoğu zaman bilmiyoruz. Hazırlanan soslar günlerce kullanılmakta. Ayrıca tüm bunlara ek olarak servise sunulurken ekmeğin arasına oldukça az et kullanılmakta. Oysa Çekmeköy Kokoreççi Tekin Usta olarak biz en kaliteli eti tedarik ettiğimiz gibi dönerde eti bolca kullanmakta ve uygun fiyata satışa sunmaktayız.

Diğer İçerikler