Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta
Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta
30.09.2020 00:00:00

Koyunun ince bağırsağından ve mumbardan yapılan, pek çok insanın severek tükettiği kokoreç Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta’da alışılagelmişin dışında tadıyla benzersiz bir lezzet sunuyor.

 

Kokoreçte 1 Numara

Beyoğlu kokoreççileri arasında Tekin Usta öne çıkıyor. Kokoreç yapımı zor olmayan ancak çeşitli kurallara tabi olan, sevilen bir lezzettir. Piyasada pek çok kokoreççi bulunmaktadır. Ancak burada önemli olan kokorecin ne kadar sağlıklı koşullarda yapıldığı ve ne kadar lezzetli olduğudur. Biz Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta olarak hem en sağlıklı hem de en lezzetli kokoreci sizlere uygun fiyatlarla vaat ediyoruz. Yıllardır bu işi yapmakta olan Kokoreççi Tekin Usta, şimdi siz değerli tüketicilere kokoreç sağlayabilmek adına Beyoğlu’nda da hizmet vermektedir.

Ayrıca Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta olarak yalnızca kokoreç satışı yapmıyor, aynı zamanda midye ve döner satışı da yapıyoruz. Kokoreç yapar ve satışa sunarken gösterdiğimiz titiz çalışmayı döner ve midye de göstermekteyiz.

Yılların getirdiği tecrübe ile oluşturduğumuz özel sos ve baharatlarla döner ve midyede oldukça iddialıyız. Ayrıca tüm bunlara ulaşmak oldukça kolay. İşletmemiz sipariş sistemi ile çalışmakta olup verdiğiniz siparişleri özenli bir şekilde paketleyerek kolay ve hızlı bir şekilde adresinize teslim edilir. Yıllardır aramakta olduğunuz ve özlediğiniz bu eşsiz lezzeti gönül rahatlığıyla Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta’da bulabilirsiniz.

Kokoreç denildiğinde pek çok kişinin aklına takılan noktalardan bir tanesi ve en önemlisi hijyendir. Biz de müşterilerimizin dikkate aldığı ve önemsediği bu noktalardan hareketle hijyene ve temizliğe en az sizler kadar önem vermekle birlikte paketlerimizi hazırlarken ve sunuma çıkartırken bu unsurlara maksimum düzeyde dikkat ediyoruz.

 

Kokorecimizden Mutlaka Deneyin

Tekin Usta, işini icra ederken aşkla gerçekleştiriyor, adeta işini bir görev olarak değil severek isteyerek yapıyor. Gerek tedarikçileri seçerken tutunulan özenli tutum gerekse kendine has yöntemlerle pişirerek Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta’yı diğer kokoreççilerden ayıran en önemli özelliğidir. Yalnızca kokoreçte değil, midye ve dönerde de en kaliteli malzemeyi özel pişirme teknikleriyle uygun fiyata ve kolayca müşterilerimize sunuyoruz.

Canınız kokoreç çekiyor, evde yapmaya fırsat yaratamıyor ve her kokoreççiye güvenemiyorsanız bir telefon ile Beyoğlu Kokoreççi Tekin Usta’ya kolayca ulaşabilir ve aradığınız lezzetin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer İçerikler