Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Beykoz Kokoreççi Tekin Usta
Beykoz Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

Beykoz kokoreççi tekin usta  yeni deneyen veya müdavimleri için kokoreç siparişi vereceğiniz ideal bir firmadır.

Kokoreççi Beykoz

Kokoreççi arayanlara Beykoz ilçesinden başvuru yapabilirsiniz. İstanbul ilçelerinden gelen talebinize olabilecek en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Kokoreç siparişi için telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

Kokoreç canınız istediğinde ideal şekilde yanıt bulacağınız bir firmayız. Süt kuzusu bağırsak ile ve özenle seçilmiş bumbar hijyenik ortam ve genel kurallar çerçevesinde pişirilmektedir. Uzun senelerdir bu işi yapan Tekin Usta tüm incelikleri bilerek uzman bakış açısıyla ürünleri hazırlamaktadır. Beykoz kokoreç siparişi  verirken güvenle siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kokoreç siparişi verirken şunlara önem vermeniz tavsiye edilir:

  • Kokoreç miktarını doğru şekilde belirlemelisiniz.
  • Kaç kişilik ne kadar paket siparişi olacağını önceden hesaplayınız.
  • Kokoreci kesit olarak mı kıyma gibi parçalanmış dövülmüş halde mi yemek istediğiniz belirleyiniz.
  • Kokoreci acılı mı acısız mı istediğinizi belirleyiniz. Bolca baharat olan kokoreçte istemeyenler baharat tüketmeyebilir.
  • Kokoreci dürümle mi ekmekle mi yiyeceğinize karar veriniz. Yeme alışkanlıklarınıza göre size en uygun sipariş oluşacaktır.
  • İçecek, ek yeşillik gibi taleplerinizi söyleyiniz.

Beykoz Midye  

Midye yemek isteyenlere en uygun ve lezzetli seçeneklerle sipariş gönderiyoruz. Tekin Usta’da siparişlerinizin hazırlığını hızlı ve özenli şekilde yapmaktayız. Bol karabiberli ve limonlu haşlanmış midye dolmalar sizin damak tadınıza uygun şekilde oluşturulur. Tadını güzelleştiren işlemlerle hazırlık yapılır.

Midyelerin kalorisi düşüktür ve deniz ürünü olması nedeniyle epey sağlıklıdır. Bir porsiyonda ne kadar tüketeceğinizi bilerek midye alabilirsiniz. Tek midye 30 kaloriye yakındır.    

Beykoz Et Döner 

Beykoz  döner sipariş  fiyatları bütçenize uygun seçimlerle gönderilir. Döner porsiyonunu kendi tüketiminize göre belirlemelisiniz. Et döner, tavuk döner, ekmek arası, dürüm, lavaş gibi seçeneklerle etin tadını çıkarabilirsiniz.  Diyet yapan kişilerde ekmeksiz talep de edebilirsiniz.

Diğer İçerikler