Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Basınköy Yemek Siparişi Lezzetin Adresi Tekin Usta
Basınköy Yemek Siparişi Lezzetin Adresi Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Tekin Usta Lezzetin Adresi Basınköy Yemek Siparişi

Lezzeti ve pratik oluşu ile ünü sınırlarımızı aşan dürümlerimiz, müşterimizin en çok tercih ettiği ürünlerimizin başında geliyor. Lavaşın doyurucu yapısı ve etin mükemmel lezzetinin buluşması onu özel kılıyor. Dürüm menümüzde; Adana dürüm, Urfa dürüm, kuzu, ciğer, şiş çöp dürümlerimiz yer alıyor. Kuzu şiş ciğer dürümümüz etin lezzeti yapısı ile çok tercih ediliyor. Tekin Usta, 1999 yılından bu yana Florya bölgesinde hizmet veriyor ve etinden yeşilliğine kadar malzemelerini uzun yıllardır işbirliği içinde olduğu tedarikçilerinden almakta. Bu özelliği de onu diğer basınköy yemek siparişi hazırlayan restoranlardan ayrıştırıyor. İş ahlakı ve meslek sevgilisi ile basınköy yemek siparişi veren müşteri ile leziz yemeklerini buluşturmaya can atan Tekin Ustamız, tecrübesi ile tüm bu süreci başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Hızlı Servis, Taze Malzeme, Leziz Dürüm, Kebap, Köfte

Yeni dünya ile birlikte paket servis hizmetleri de kendini yenilemiş durumda. Pek çok restoran ve fast food zinciri artık hızlı hizmeti ile öne çıkmaya çalışıyor. Tekin Usta bu trend hizmete çok önceden yanıt vererek geniş bir paket servis hizmet ağı oluşturdu. Basınköy yemek siparişi de dahil olmak üzere İstanbul’un pek çok ilçe ve semtine paket servisi gönderimi yapmaktadır. Leziz dürümlerimizin ve kebaplarımızın sırrı taze yeşillik ve etin iyi yerini kullanamızdan geliyor. Bu iki önemli etmene ek olarak Tekin Ustamızın elleri ile hazırladığı lezzetli terbiye ve içler ile dürümleriniz daha da lezzetleniyor. Yemeklerimizden sonra yiyeceğiniz künefemizle adeta yerel mutfağımızın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Basınköy yemek siparişi arayışlarınız için 1999 yılından bu yana hizmet veren meşhur kokoreççi Tekin Usta alternatifiniz olmaya aday.

Yemeğin Yanında İçecekler

Bu eşsiz Türk mutfağının içecekleri de aynı şekilde zengin. Özellikle ayran ve şalgam kebaplar ve dürümlerle güzel bir uyum yakalamaktadır. Hem acılı hem de acısız şalgam, özellikle Adana dürüm tercih edecekler için önerilir. Yine biraz acıdan sonra kolalar bizi en güzel ferahlatan içeceklerden. Kalabalık toplantılar için yine litrelik içeceklerimizi de tercih edebilirsiniz.

Diğer İçerikler