Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Basınköy Dürüm Adresi Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
Basınköy Dürüm Adresi Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Basınköy Dürüm

1999 yılından bu yana Küçükçekmece Florya bölgesinde hizmet vermekte olan Tekin Usta, modern ve güncellenmiş sipariş sistemi ile siparişlerinizi alıyor ve en hızlı şekilde size ulaştırıyor. Tekin Usta için geliştirilen uygulamaları Google Play Store ve App Store'da bulabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra siparişinizi uygulama üzerinden verebilir ve ilk siparişe özel %10 indirimi kazanabilirsiniz. Hızlı paket servisi ile İstanbul’un tüm bölgelerine sipariş gönderebiliyoruz. Basınköy dürüm arayışlarına alternatif olacak Tekin Usta’yı bir kez tercih ettikten bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.

Tekin Usta, diğer dönercilerden el becerisi ve işin sırrı sosları ile farklılaşıyor. Gerek deneyimi gerek çalışma disiplini ile Basınköy dürüm restoranı listelerinin başında yer alıyor. Pek çok menü çeşitliliği ile size çeşit sunan Tekin Usta; ızgara, dürüm, köfte, kokoreç gibi cebi düşünen kampanyaları ile bütçe dostu. Aynı zamanda yemeklerden sonra mükemmel tatlıları ile ağzımızı da tatlandırıyor.

Basınköy Dürüm Tek Adresi: Tekin Usta

Acılı ya da acısız Adana Dürüm, o güzel eti ile Urfa dürüm ve diğer tavuk şiş dürümler hepimizin acıktığında aklına gelen ilk yemeklerden. O taze lavaşa hazırlanan güzel salata ve garnitürleri ile mükemmel uyum yakalayan Adana kebabın şanı yurt içini çoktan aştı. Dana etinin güzel hazırlanışı ile ortaya çıkan Adana dürümde Tekin Ustanın farkı tedarikçileri ile uzun yıllardır çalışıyor oluşu. Böylece etin ve salata malzemelerinin iyisine sahip oluyor. İyi malzeme sonuç olarak lezzetli dürümlere dönüşüyor. Menüdeki dürümleri yine porsiyon olarak da sipariş edebilirsiniz. Müşterilerimizden yoğun bir istek alan Ali Nazik yemeğini bir de Tekin Ustamızdan yemenizi öneririz.

Kokoreçlerimiz de mutfağımızın değişmeyen lezzetlerinden. Özellikle de gecenin ilerleyen saatlerinde açlığımızı bastırmaya birebir. Baharatların karışımı, kokoreçin özel olarak temizliği ve lezzeti ile Basınköy dürüm Tekin Usta değişilmez adreslerden biri. Gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz kokoreçlerimiz, daha az baharatlı sevenler için sade olarak da hazırlanıyor. Kokoreç dendiğinde daha ince kıyım sevenlerimizi unutmadık ve İzmir usulü ince kıyım kokoreçimizi de menümüze ekledik.

Basınköy Dürüm Çalışma Saatleri

11.00-03.30 çalışma saatlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Şubelerimizin açık ya da kapalı olduğunu web sitemize girerek teyit edebilirsiniz. Yine web sitemizde ödeme şekillerimiz ve gönderim yaptığımız semtlerin detaylarını bulabilirsiniz. Basınköy dürüm Tekin Usta şubesi olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

Diğer İçerikler