Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Bahçelievler Kokoreççi Tekin Usta
Bahçelievler Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

Güzel bir yemek için Bahçelievler kokoreççi tekin usta beklentinizi karşılayacaktır. Kokoreç alanında senelerdir bu işte ilerleyerek varlığımızı sürdürüyoruz.

Kömür Ateşinde Kokoreç Sipariş 

Kokoreç, ateşte dönerek pişen, yatay bir zeminde arkası kapalı olarak hazırlanan bir yiyecektir. Akşam yemeği olarak tüketileceği gibi öğle zamanlarında da yenebilir. Kokoreç içerisinde çok baharat olduğu için sabah saatlerinde pek tüketilmesi önerilmez. Kokoreççi Tekin Usta’da öğününüzün her zamankinden çok daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Sizden gelen telefonla siparişlere  olabilecek en hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Rulo halindeki kokorecin üstü kızartılarak iştah açıcı hale getirilmekte ve tadı damağınızda kalacak bir sonuç oluşmaktadır. İçerisine istediğiniz baharatları söylemeniz yeterlidir.

Kokoreç siparişi Bahçelievler  üzerinden verebilirsiniz. İstanbul’un birçok ilçesinden gelen siparişleri yanıtlayan geniş bir ulaşım ağımız bulunmaktadır. Paketlerimiz özel olarak hazırlanan ve paketi soğutmayan bir özelliktedir.

Güzel Bir Akşam Yemeği için Döner  

Döner en güzel et yemeklerinden biridir. Pişirilen alan kokorecin aksine dikine bir zemindir. Döner eti pişirilmeden önce özenli bir şekilde hazırlanarak şişe geçilir. Bu geçirilen kısımlar üst üste birikir ve ateşin yanına konur. Ateşin bir miktar ilerisinde dönerken her yeri eşit biçimde olacak şekilde kızarmaktadır. Döner eti ince yapraklar  halinde pişirilir ve kızardığında da aynen ince yaprak olarak kesilir. Yapılan kesim incelik isteyen bir iştir.

Döner paketi miktarını kendi tüketim talebinize göre belirleyiniz. Et miktarı 50 gram, 100 gram ya da isteyenler için daha da çok olabilir. Örneğin ekmek dürüm tüketmeyenler için sadece döner ve yeşillik talebi güzel olabilir. Fakat bazıları dönerin dürümsüz olmayacağını düşünür.  Seçiminizi yaparak siparişlerinizde bunu belirtebilirsiniz.

Limonlu Baharatlı Midye  Dolma

Limonlu ve bol baharatlı hafif acı midye dolma sipariş  için Kokoreççi Tekin Usta beklentinizi karşılıyor. Usta eliyle bir midye dolma yemek size güzel hisler verir. Midyelerin deniz mahsulü olması nedeniyle zengin bir mineral vitamin içeriği vardır. Çinko, manganez, potasyum, selenyum, B12, A, C vitaminlerini alırsınız. Midye dolma midesinde rahatsızlık olanlar için sınırlı tüketilmelidir. Midye dolma talepleriniz damak tadınızı güzelleştirir.

Diğer İçerikler