Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Avcılar Yemek Hızlı ve Lezzeti Bol Durağı Tekin Usta
Avcılar Yemek Hızlı ve Lezzeti Bol Durağı Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Avcılar Yemek Restoranları ve Avcılar Dürümcü

İstanbul Avcılar yemek ve avcılar dürümcü dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan Tekin Ustanın dürümünün lezzeti özenle seçtiği malzemeler ve etin özel yerlerden geliyor. Uzun yıllardır birlikte çalıştıkları tedarikçileri sayesinde yılın dört mevsimi taze ve iyi ete sahip olan Tekin Usta, malzemelerini yılların deneyimi ile birleştiriyor. Tamamen organik ve el yapımı soslar, baharatlar yaptığı dürümlerin, kokoreçlerin tadına tat katıyor. Dürümler, kebapların ardına gelen özel dil peyniri ile köz ateşinde hazırlanmış künefe lezzeti taçlandıran son nokta.

Siparişinizin Lezzeti Soğumasın

Bugünlerde pek çok farklı restorandan internetten sipariş verebiliyoruz fakat siparişin hızı farklılık gösteriyor. Bir defa denediğimiz ve hızlı olmayan paket servisinden sonra o restoranı bir daha tercih etmiyoruz. Avcılar dürüm ve Avcılar yemek siparişlerini en kısa sürede sizlere ulaştırmak için pek çok paket servisi elemanı ile çalışıyoruz. Sipariş ettiğiniz lezzetli Adana dürüm, künefe ve diğer ürünlerimizi özenle sarılmış paketleri ile birlikte soğumadan size ulaştırıyoruz. 11.00-03.30 çalışma saatlerimizin detaylarını ve şubelerimizin açık ya da kapalı olduğunu web sitemizden öğrenebilirsiniz. Web sitemizin dışında, iOS ve Android için geliştirdiğimiz uygulamayı, uygulama mağazalarından bulabilirsiniz. (Google Play, App Store) Vereceğiniz ilk siparişlerinizde %10 indirimle birlikte kampanyalı menüleri seçerek uygun fiyatlı bir sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı ve diğer yemek fişleri ile yapabilirsiniz.

Lezzetli Porsiyonlarımız

Dürümler her ne kadar pratik hazırlanışı ve tüketimi olsa da porsiyon ürünlerin de garnitür ve yeşillikleri ile yemeyi çok seviyoruz. Avcılar yemek Tekin Usta olarak bazı porsiyon ürünlerimiz:

Domates ve Patlıcan Porsiyon: İki porsiyonumuzu da marul, bulgur pilavı, köz ateşinde pişmiş domates, pişmiş yeşil biber ve (extra salata) ile servis ediyoruz.

Adana, Ali Nazik ve Beyti Sarma: Tekin Ustamızın maharetli elleri ile hazırladığı bu üç eşsiz lezzet, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen porsiyon yemeklerimiz. Bulgur pilavı, közde domates ve biberle eşleştirdiğimiz kebaplarımızı bol bol salata ile servis ediyoruz.

Şiş Porsiyonlar: Ciğer şiş, kuzu şiş ve tavuk şişin porsiyonlarını yine diğer menülerimizde olduğu gibi bol garnitür ve salatayla servis ediyoruz.

Özenle hazırladığımız tüm ürünlerimizi sitemizden ve uygulamalarımızdan sipariş edebilirsiniz. Avcılar yemek ve avcılar dürüm arayışlarınızda, Tekin Usta listenin başında yer alacak isimlerden biri.

Diğer İçerikler