Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Avcılar Kokoreççi Tekin Usta
Avcılar Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

Avcılar kokoreççi tekin usta  senelerdir bu işi yapar ve yeniden denemek isteyeceğiniz çeşitler sunar.

Tam Kokoreç Sipariş 

Bir telefonla kokoreç siparişi verebilir ve damak tadınıza uyan baharatlarla öğle ya da akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Kokoreç genelde ekmek arası yenen bir yiyecektir. Lavaş dürüm, ekmek dışında sadece kokoreci öylece yemek isteyenler de vardır. Kokorecin hazırlanışı ve pişirildiği ortam bakımından ideal bir zemin sunmaktayız. Sağlıklı şartlarda oluşturulan ana malzemeler doğru sıcaklık ayarıyla yavaş şekilde pişer ve tadı bu halde daha da güzelleşir.

Dilediğiniz porsiyon miktarını telefonda söylediğinizde baharat olarak acı ekleyebilirsiniz. Çok acı,  az acı, acısız gibi kokoreç iç hazırlığı yapılmaktadır. Çok ufak parçalara ayrılarak kullanılan kokoreç malzemesinin pişirilmesi önce bütün bir parça hallindedir. Dönerle benzer mantıkta yatay bir bölmede kokoreç çevrilerek pişer. Piştikçe kızarmış alanlarından kesilerek tahta üzerinde daha da küçük kıymalaştırma işlemi yapılır. Kokoreç sipariş vermek için her zaman taleplerinizi beklemekteyiz.

Midye Dolma Neden Sipariş Verilir?

Midye dolma siparişi de verebileceğiniz Kokoreççi Tekin Usta çok yönlü bir hizmet  anlayışı benimsemektedir. Deniz mahsulü olan midyelerin haşlanarak içerisine pirinç ve baharat, limon eklenmesi tadını çok güzel hale getirir. Midye dolma meraklıları için diledikleri miktarda siparişi alarak hızlı teslimat yapmaktayız.

Midye dolmaları bazen ev ya da iş yerinize gelen misafirleriniz için güzel bir atıştırmalık olarak da düşünebilirsiniz.  Akşam saatlerinde gezintiye çıkmadan evde deniz mahsulü yemek istediğinizde midye dolma çok iyi bir aperatif olacaktır.

İşe Döner Sipariş

İş yerinize düzenli olarak ya da arada bir döner siparişi verebilirsiniz. Döner yemek dürüm döner, ekmek arası döner gibi seçeneklerle yapılabilir. Bolca yeşillikle tükettiğiniz döner eti, alacağınız yemek keyfinin artmasında etkili olacaktır. Dönerlerimiz Tekin Usta farkıyla uzman eli değerek hazırlanmaktadır. 

Bütçenize uygun siparişleri verirken özel tatların telefonla sipariş edildiğini bilmelisiniz. Tarafınızdan gelen tüm taleplerde hem malzeme hem de genel hizmet kalitesi açısından size en iyi sonucu vermeyi amaçlamaktayız. Tadı damağınızda kalacak yiyeceklerden sipariş verirken ayrıntıları da bize söylemelisiniz.

Diğer İçerikler